صفحه اصلی > صفحه اصلی > اخبار و اطلاعیه ها 
اخبار > بازدید معاونت محترم تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان مرکزی از زندان ساوه


اداره رسانه معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان مرکزی

بازدید معاونت محترم تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان مرکزی از زندان ساوه

معاون محترم تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان مرکزی و هیئت همراه از زندان ساوه و مبلغین مشغول به فعالیت در آن ندامتگاه بازدید نمودند.

تاریخ ارسال مطلب : يکشنبه ١٦ شهريور ١٣٩٩

 شماره خبر : ٤١٤٦٢٤ / تعداد بازدید : 38163

به گزارش اداره رسانه معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان مرکزی ، روز پنج شنبه مورخ 13 / 06 / 1399 (سال جهش تولید) ،معاون محترم تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان مرکزی و هیئت همراه از زندان ساوه و مبلغین مشغول به فعالیت در آن ندامتگاه بازدید نمودند.

 

دیدار از بخش های مختلف فرهنگی و آموزشی زندانیان و جلسه صمیمانه با مبلغین زندان و جلسه با مدیر زندان از مهم ترین برنامه های این بازدید بود.

 

به گزارش اداره رسانه حجت الاسلام و المسلمین زمانی، معاون محترم تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان مرکزی در ضمن صحبت های مدیر محترم زندان ساوه در خصوص رضایت کادر و زندانیان از حضور روحانیون تخصصی در زندان ، به بیان ارزش کار تربیتی اشاره کرده و گفتند : "" گاهی انسان ها برای زندگی خودشان تلاش می کنند و بس. برخی دغدغه دیگران را ندارند و شاید نمی دانند که جامعه از آسیب های این چنینی به دور نیست ،

 

اما واقع آن است که روحانیون مشغول به تبلیغ در زندان ها ،عرصه ی تربیتی را خوب شناخته اند و دغدغه ی زندگی زندانیان را دارند و تلاش می کنند تا آنان اصلاح شوند و به آغوش جامعه و خانواده شان برگردند. ""

 

در پایان این بازدید ، مبلیغن به بیان تجربیات خود ، از جمله اصلاح زندانیان با ترویج معارف اسلامی ، خصوصا تمسک به قرآن و ... پرداختند.


 
نسخه چاپي                                             || بازگشت به ابتدای صفحه ||

خروج