صفحه اصلی > صفحه اصلی > اخبار و اطلاعیه ها 
اخبار > جلسه کشوری بررسی وضعیت اجرایی طرح جامع هنر


اداره رسانه معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان مرکزی

جلسه کشوری بررسی وضعیت اجرایی طرح جامع هنر

در جلسه ای با حضور معاون تبلیغ حوزه های علمیه و معاونین استانی و مدیران ستادی، وضعیت اجرای طرح جامع هنر در حوزه های علمیه مورد بررسی قرار گرفت.

تاریخ ارسال مطلب : پنج شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٩

 شماره خبر : ٤١٥٧٦٢ / تعداد بازدید : 38103

به گزارش اداره رسانه معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان مرکزی، روز دوشنبه مورخ 27 / 8 / 1399 (سال جهش تولید ملی) طی جلسه ای که به صورت وبینار ( ویدئو کنفرانس) برگزار گردید، وضعیت اجرای طرح جامع هنر در حوزه های علمیه کشور مورد بررسی قرار گرفت.

 

به گزارش اداره رسانه در این جلسه معاون تبلیغ حوزه های علمیه حجت الاسلام و المسلمین ملانوری، معاون تبلیغ حوزه علمیه استان مرکزی حجت الاسلام والمسلمین زمانی و مدیران ستادی و معاونین تبلیغ استانی از حاضرین در این جلسه بودند.

 

در این جلسه که از طریق ویدئو کنفرانس برگزار گردید حجت الاسلام زمانی، معاون تبلیغ استان مرکزی، ضمن بیان مطالبی در خصوص نقاط قوت و ضعف اجرای طرح، از تشکیل کانون های هنری در استان مرکزی خبر داد.

 

ایشان ضمن اشاره به همکاری دیگر نهادهای مرتبط به این حوزه در استان، به تدوین جزوات آموزشی و برگزاری آزمون های علمی در این خصوص پرداختند.

 

لازم به ذکر است کانون های هنری در سطح استان مرکزی با عناوین ذیل تشکیل شده است که علاوه بر امکان عضویت طلاب خواهر و برادر، آموزش هایی در این زمینه در دستور کار قرار گرفته است.

 

کانون هنرهای حوزوی

کانون شعر و ادبیات

کانون هنرهای نمایشی

کانون هنرهای تجسمی

کانون فضای مجازی

کانون ورزشی

کانون علمی-تبلیغی

کانون مهارتی-کاربردی

لازم به ذکر است به همت طلاب و روحانیون معزز، استان مرکزی از پیشگامان اجرای این طرح در کشور بوده است.

 

 

 


 
نسخه چاپي                                             || بازگشت به ابتدای صفحه ||

خروج