صفحه اصلی > صفحه اصلی > معاونت استان > مدیریت همکاری با نهادها 
اخبار > تفاهم نامه اعزام مبلغ زندان های استان مرکزی تمدید شد


اداره رسانه معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان مرکزی

تفاهم نامه اعزام مبلغ زندان های استان مرکزی تمدید شد

طی جلسه ای با حضور مدیر حوزه علمیه استان و سرپرست زندان های استان تفاهم نامه اعزام مبلغ زندان های استان مرکزی تمدید شد.

تاریخ ارسال مطلب : شنبه ٢١ تير ١٣٩٩

 شماره خبر : ٤١٣٤١٢ / تعداد بازدید : 38409

به گزارش اداره رسانه معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان مرکزی طی جلسه ای در روز شنبه مورخ 21 /4 / 1399 ( سال جهش تولید ) تفاهم نامه اعزام مبلغ زندان های استان مرکزی تمدید شد.

 

در این جلسه که با حضور حجت الاسلام اکبری سرپرست اداره ی زندان های استان مرکزی و عسگری رئیس اداره ی فرهنگی زندان های استان در محل مرکز مدیریت حوزه علمیه برگزار شد ، به بیان دغدغه های این دو نهاد در خصوص اصلاح و تربیت زندانیان پرداخته شد.

 

در این جلسه آیت الله سپاسی مدیر حوزه علمیه استان ضمن بیان مطالبی پیرامون تعلیم و تربیت دینی ، به نکته ی مهمی در خصوص تبلیغ در زندان اشار کرده و مهم ترین هدف حضور روحانیون را اصلاح زندانیان دانستند.

 

ایشان افزودند با توجه به زمینه های دینی که در میان بعضی از زندانیان وجود دارد ، این امکان هست که مبلغان دینی بتوانند تاثیر مثبت بر روی این افراد گذاشته تا به یاری خدا بعد از اتمام حضور در زندان ، در سطح جامعه بتوانند علاوه بر انجام ندادن خطا و اعمال نابه هنجار اثر مثبت هم داشته باشند.

 

به گزارش اداره رسانه این تعامل به مدت 2 سال خواهد بود و اجرا ، نظارت و انجام آن به عهده ی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه خواهد بود.

 

در پایان جلسه حجت الاسلام والمسلمین زمانی معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه استان ضمن تقدیر و تشکر از تعامل و زحمات انجام شده در سال های گذشته ، به ارائه گزارش فعالیت سال های گدشته در این خصوص مبادرت نمود.


 
نسخه چاپي                                             || بازگشت به ابتدای صفحه ||

خروج