صفحه اصلی > صفحه اصلی > معاونت استان > مدیریت همکاری با نهادها 
اخبار > برگزاری مراسم افتتاحیه مدارس امین استان مرکزی


اداره رسانه معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان مرکزی

برگزاری مراسم افتتاحیه مدارس امین استان مرکزی

مراسم افتتاحیه مدارس طرح امین استان مرکزی در مسجد انقلاب شهرستان ساوه، برگزار گردید.

تاریخ ارسال مطلب : پنج شنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٩

 شماره خبر : ٤١٤٦٨٠ / تعداد بازدید : 38317

به گزارش اداره رسانه معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان مرکزی، روز چهارشنبه مورخ 19 / 06 / 1399 ( سال جهش تولید ) مراسم افتتاحیه مدارس طرح امین استان مرکزی، با حضور مسدولین شهرستانی و استانی از حوزه علمیه و آموزش و پرورش و مبلغین و مبلغات تخصصی دانش آموزی شهرستان های ساوه و زرندیه ، در مسجد انقلاب شهرستان ساوه برگزار گردید.

 

در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین زمانی معاون محترم تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان مرکزی، ضمن خوش آمد گویی به بیان مطالبی در خصوص حضور مبلغین تخصصی دانش آموزی در سطح مدارس آموزش و پرورش پرداخت.

 

ایشان ضمن اشاره به نیاز جامعه به روش های نوین تبلیغی، فعالیت مبلغین در سال تحصیلی 1399-1400 در مدارس آموزش و پرورش را بر اساس پروتکل های بهداشتی دانست و از حضور مبلیغن هنرمند در راستای تبلیغ نوین در میان دانش آموزان خبر داد.

 

وی با اشاره به خطرات دشمنان با محوریت مدارس، افزود : (( تحقیقات و مستندات نشان داده است که برنامه های دشمن در جهت ورود به مدارس که مبلغ تخصصی طرح امین حضور داشته است، با شکست مواجه شده است. ))

 

ایشان در پایان از همکاری مناسب حوزه های علمیه خواهران استان مرکزی، اداره کال آموزش و پرورش و همه  همکاران در این زمینه تقدیر و تشکر نمودند.

 

 


 
نسخه چاپي                                             || بازگشت به ابتدای صفحه ||

خروج